איי כהן החזקות תל אביב -יפו שפע טל 9 03-5615414 חזקיה אהוד סימנטוב דניאל מוסך פאר תל אביב -יפו עציון גבר 15 03-6828601 באסל יחיא סלאח וחיים ס תיאטרון באר שבע 2014 הנהלת התיאטרון בצוותא עם המצטיינת, רונית קריספין סנו מפעלי ברונוס והחברה הדרומית לשיווק 2014 הטובות והטובים לסנו מפעיל 2014 במרכז: רז דרבי, המנכ"ל בצוותא עם המצטיינים האגודה למען החייל 2014 מימין: ענת סגל מנהלת משא"ב, אילן טל מנכ"ל האגודה, רותי ברקאי נציגת ועדת השיפוט העליונה, אביבה מוורטה המצטיינת, אביגדור קהלני יו"ר האגודה חברת נמל אשדוד 2014 במרכז: יצחק בלומנטל מנכ"ל בפועל בצוותא עם הטובות והטובים בנמל אחדות ביח"ר לטחינה, חלבה וממתקים 2015 מימין: יורי סמירין מנהל המפעל, פיקדו אסאמרה המצטיין, יעקב מלאך מנכ"ל עיריית רמת גן 2015 מימין: ראש העיר ישראל זינגר, מנהל אגף משאבי אנוש שמוליק פרקש מעניקים את פרס היזמות לאיתמר כבדיאל משרד החקלאות ופיתוח הכפר מימין: מנכ"ל המשרד שלמה בן אליהו יחד עם ראש המינהל החקלאי מכון וולקני פרופ' יורם קפולניק ויו"ר הוועד הארצי אינה שמרלין מעניקים את אות ההצטיינות למריו ינקלביץ עיריית חיפה 2015 משמאל: יונה יהב ראש העיר מעניק את תעודת ההצטיינות לגלינה קרסוסלסקי מכללת בית ברל 2010 במרכז: המצטיין, מקסים יאמיליאננקו יחד עם צוות ההנלה המרכז הרפואי רעות 2010 משמאל: המצטיינת, מאיה פארן יחד עם צוות ההנהלה עיריית רמלה 2010 מימין:מוטי יצחקי, מ"מ ראש העירייה, צור אלעזר, העובד המצטיין, יואל לביא, ראש העירייה,פנחסוב ניסים, סגן ראש העירייה עמית - העמותה למען הקשיש, נס ציונה 2010 במרכז: סיגל רודה, המצטיינת, יחד עם צוות ההנהלה מקסימה - המרכז להפרדת אוויר 2010 מימין: מנכ"ל מקסימה, אלון תבור יחד עם המצטיין, ויקטור עמר פרסונה אינטרנשיונל ישראל 2010 אלברט בהלול, המצטיין, בעת קבלת תעודת ההצטיינות קבוצת בל 2010 מימין: מנהלת משא"ב, תמי שחף, המצטיין, מיכאל אוואזי ומנכ"ל "בל" רן גרשפלד דורות בנגב - בית סיעודי 2010 מימין: מנהל בית האבות, יצחק דנינו, המצטיינת, מריה צ'רני וסגנית המנהל, אילנה לרר רשות שדות התעופה 2010 משמאל: מנכ"ל רשות שדות התעופה, קובי מור יחד עם יו"ר מועצת המנהלים , עובדיה עלי מעניקים את תעודת ההצטיינות למצטיין ויאצ'סלב פולונובסקי כרמית תעשיות ממתקים 2010 משמאל: מנכ"ל כרמית תעשיות ממתקים, לני סאקסטין לוחץ את ידו של המצטיין, אמנון צורף יפאורה תבורי 2010 מימין: סמנכ"ל ייצור, רזי אקסנפלד, המצטיינים, חסן איברהים, אנה כהן וציון זפרני, מנהל האחזקה, ערן שריג ומנהל המפעל, זיו פוליטי כתית 2010 אילנה חלבלי, המצטיינת בעת קבלת התעודה מידי מנכ"ל אל על אליעזר שקדי, מנכ"ל כתית יעקב בסיחס וראש אגף משאבי אנוש באל על, מוטי אילני עיריית פתח תקווה 2010 עומד במרכז: ראש העיר, יצחק אוחיון יחד עם צוות העירייה והמצטיינים יושבים מצפה הימים - אחוזת בריאות 2010 מימין: מנכ"ל ובעלים, סמי חזן, מנהלת הקבלה, דגנית פרץ, חשבת המלון, איריס בן שיטרית והמצטיין, סמיר חאלק דור פילם 2010 מימין: יו"ר דור פילם, גיל דנקנר, המנכ"לית, שרה הירש, המצטיינת ורה גרוס ומנהל המעבדה ואבטחת איכות, שמעון רוזנהק דור כימיקלים 2010 מימין: יו"ר דור כימיקלים, גיל דנקנר, המצטיין דני זמי, מנהל הייצור, קוסטה גרסמן, ומנהלת משאבי אנוש, ענת חלימי עיריית קרית ביאליק 2010 ראש עיריית קרית ביאליק, אלי דוקורסקי מעניק את תעודת ההצטיינות ללימור יהודה, המצטיינת מועצה מקומית גדרה 2010 משמאל: ראש המועצה,יואל גמליאל מעניק את תעודת ההצטיינות למצטיין, דוד נפתלי ראדא - תעשיות אלקטרוניות 2010 מימין: נשיא החברה ואלוף במיל' הרצל בודינגר מעניק את תעודת ההצטיינות לבבר בן חמו עיריית חיפה 2010 מימין: ראש עיריית חיפה, יונה יהב, המצטיין עמי אטיאס, מנכ"ל העירייה שמואל גנץ, ונציג ידיעות אחרונות, עשור לוין קבוצת אלקטרה 2010 מימין: מנכ"ל אלקטרה מיזוג אויר, עמי כהן, מנכ"ל קבוצת אלקטרה איתמר דויטשר, המצטיין אדנו פרדה וסמנכ"ל משא"ב יעקב קנה נורקייט 2010 מצטייני נורקייט מרכבים - טכנולוגיות תחבורה 2010 המצטיינים מימין : גיורא אירמייב,לוטפי ביאדסה ודימטרי קומנצ'נקו רפאל - תעשיות מגופים 2010 מימין: מנכ"ל החברה, ארנון קליין מעניק את תעודת ההצטיינות למיכאל פסחוב סנו - מפעלי ברונוס והחברה הדרומית לשיווק 2010 מצטייני סנו - מפעלי ברונוס והחברה הדרומית לשיווק מועצה אזורית הגליל התחתון 2010 מימין: יו"ר ועד העובדים יוסי בר ששת, המצטיינת זיוית לנגנס וראש המועצה מוטי דותן מפעיל 2010 משמאל: המצטיין חזי חממה יחד עם המנכ"ל בלפור מור ושאר מצטייני החברה החברה למתנ"סים - מחוז חיפה והעמקים 2010 מימין: רחמים נינו, מנהל המחוז, המצטיינות, איתן מזרחי, מנכ"ל, משה חזות, סגן מנהל המחוז וליאור אל חי כתב "ידיעות אחרונות" אורט בראודה - המכללה האקדמית להנדסה 2010 משמאל: נשיא המכללה, פרופ' יוחנן ארזי מעניק את תעודת ההצטיינות לאמנון נקר בית ספר טכנולוגי - עמל בן עמי 2010 מימין: ד"ר צבי אברמוביץ, מנהל ביה"ס, נתן בר גיל מעסיק המצטיינים, רמי לחמי מעסיק ושרי אליהו, רכזת קהילתית משרד האוצר 2009 מצטייני משרד האוצר המשרד לקליטת עלייה 2009 משמאל: מנכ"ל המשרד, דימה אפרצב, השרה לקליטת עלייה סופה לנדבר והמצטיינת, סבטלנה קופרשמידט הכוכב - תעשיות מגופים 2010 מימין: המנכ"ל, יוסי בוסאני, המצטיין, בוריס בלסקי, ואחראי מחלקת CNC, איציק גרוסי האגודה למען החייל 2010 במרכז: המצטיינת, אורית כהן, ויו"ר האגודה, תת אלוף במיל', אביגדור קהלני בחברת צוות האגודה מלון סוויטות מרקיור, בת ים 2010 במרכז: המצטיינת, פלורנטינה צ'ורטן יחד עם מנכ"ל המלון, אורי קרמרז' ומנהלת משאבי אנוש, מיכל פרייס שטראוס מקס ברנר 2010 במרכז מחזיק בתעודה : המצטיין דוד דסקל יחד עם צוות ההנהלה עיריית תל אביב יפו 2010 עומדים מימין: משנה למנכ"ל ידיעות אחרונות, יעקב כפיר וראש עיריית ת"א יפו, רון חולדאי מעניקים את אות ההצטיינות למישה ברמן שטראוס קפה נמס, צפת 2010 מנהלת הייצור, אסנת כלתי מעניקה את תעודת ההצטיינות לבוריס קפליושניק חברת חשמל 2010 העובד המצטיין והמאושר, יוסף אטיאס מקבל את פרסי ההצטיינות מידי יו"ר חברת החשמל, יפתח רון טל, ובמרכז המנכ"ל, עמוס לסקר רבגון - דפוס ואריזות 2010 דוד ברזילי, יו"ר רבגון דפוס ואריזות מעניק את תעודת ההצטיינות לנטליה קוזנצוב מנועי בית שמש 2010 משמאל: המנכ"ל, אבנר שחם יחד עם המצטיינים, אליהו טמוזרתי ואברהם קרן ישועה טקס "אות הנשיא" 2013 מימין: עבדאללה חטיב - משרד החינוך נציבות שירות המדינה וד"ר מיכאל מוין - התעשייה האווירית לישראל עזר מציון 2014 מימין: אילת גברא, מנהלת סניף ת"א מעניקה את אות ההצטיינות לפרידה צדקה נציבות שירות המדינה 2014 משמאל: משה דיין נציב שירות המדינה מעניק את אות ההצטיינות לפרופ' איריס ברשק נקאר מנועי בית שמש 2014 במרכז: יו"ר אבנר שחם בצוותא עם הטובות והטובים קניאל תעשיות א
טבע - תעשיות פרמצבטיות 2013 העובדת המצטיינת של טבע, הגב' עינת בלום מאושרת מקבלת את הפרסים מידי משמאל נשיא ומנכ"ל טבע ד"ר ג'רמי לוין וסמנכ"ל גלובלי למשאבי אנוש ואינטגרציה איקה אברבנאל מערכות נוחות 2013 במרכז: המצטיין מיכאל קרלין מקבל את תעודת ההצטיינות מידי ימין אלעד לוי סמנכ"ל תפעול, ודימיטרי רויטמן מנהל מחלקת מוצרים מרופדים קבוצת ISS ישראל 2013 מצטייני הקבוצה בצוותא עם המנכ"ל איציק סבג וסמנכ"ל משא"ב שירלי מימרן מקורות - חברת המים הלאומית 2013 הטובים והטובות במקורות כתית 2013 איבסהל מולו המצטיינת יחד עם מימין מנכ"ל אל על אליעזר שקדי, סמנכ"ל משאבי אנוש מינהל והדרכה ראובן וירובניק, יו"ר מועצת עובדי אל על אשר אדרי, מנכ"ל כתית יעקב בסיחס דורות בנגב - בית סיעודי 2013 מימין: מנהל רפואי דר' אלקרינאווי חוסני, מנהל בית האבות יצחק דנינו, המצטיינת אביבה אברהם, מ"מ מנהל בית האבות אילנה לרר ואח ראשי לב גברילוב דור כימיקלים 2013 מימין: יו"ר קבוצת דור גיל דנקנר, המצטיינת אלוירה יאצקייר ומנכ"ל החברה חיים רוזנבאום הארגז תעשיות - מערכות אחסנה קירור ותצוגה 2013 מימין: המצטיין מיכאל קגנר מקבל את תעודת הערכה מידי יו"ר קבוצת הארגז תעשיות חגי שלום עיריית רמלה 2013 מימין: ראש העיר יואל לביא, מנהלת אגף החינוך והנוער איילת כהן, המצטיין עמוס גז, ויו"ר ועד העובדים שלום אליהו י מבצע העובד המצטיין 1975-2020 שלום רב, מבצע "העובד המצטיין" ע"ש נח מוזס ז"ל, מזנק לשנתו ה- 46

מועצה אזורית לב השרון 2017 מימין: פנינה אמויאל משה מנכ"לית המועצה, יצחק יצחק סגן ראש המועצה, לאה לוטם המצטיינת ועמיר ריטוב ראש המועצה מכללת בית ברל 2014 במרכז אוחזת בתעודות : אירית מילוא המצטיינת בצוותא עם מנהלי המכללה מי כרמל 2014 מימין: מנהל חטיבת הנדסה אברהם סתיו, יו"ר ועד העובדים משה מזרחי, המצטיין פאוזי סאחלי,מנהל התאגיד אלדן נור, המצטיין הראשי עופר כהן, המצטיין דניס זנצינקו קפרו תעשיות 2014 מימין לשמאל: מנכ"ל קפרו — רפי בן יוסף,סמנכ"לית קפרו - אנאבל אבן חיים והעובדת המצטיינת - בתיה חלילוב.

22
העובד המצטיין
מרכז רפואי רעות 2015 שמאל: ד"ר דב אלבוקרק מעניק את תעודת ההצטיינות לד"ר טטיאנה סמורדין בצוותא עם חברי ההנהלה טבע - תעשיות פרמצבטיות 2015 מימין: נשיא ומנכ"ל טבע ארז ויגודמן, המצטיין גיא נוי, וסמנכ"ל קבוצה מנהל משאבי אנוש גלובליים מרק סבג עיריית נתניה 2014 העובד המצטיין - אופיר זיגדון וראש העירייה - מרים פיירברג-כשר עיריית קרית ביאליק 2015 מימין: יו"ר ועד העובדים נאוה מורד, נציג ההסתדרות רפי מסט, המצטיינת סימה עמר, ראש העיר אלי דוקורסקי עיריית נתניה 2015 מימין: יו"ר ועד העובדים מנחם מזרחי, מנכ"ל העירייה אבי בן חמו, המצטיינת מלי סרוסי, ראש העיר מרים פיירברג איכר, ראש מינהל אכיפה אלון אהרון וסמנכ"ל וראש המינהל הכללי חיה שניידר מקסימה - המרכז להפרדת אויר 2014 משמאל: רן פרידמן המנהל הישיר מעניק את תעודת ההצטיינות לרוסלן ברהר מצטייני אות הנשיא 2014 נשיא המדינה ראובן רובי ריבלין בצוותא עם פרופ' איריס ברשק - נקאר משרד הבריאות נציבות שירות המדינה ואבי וייץ רפאל מערכות לחימה מתקדמות מלון סוויטות מרקיור, בת ים 2009 המצטיין - אבנר נפתלי יחד עם צוות ההנהלה האגודה למען החייל 2009 מימין: גרשון זלכה, המצטיין יחד עם תת אלוף במיל אביגדור קהלני, יור האגודה עמותת שק"ל 2009 מימין: ריטה קיקמן, המצטיינת יחד עם קלרה פלדמן, מנכ"לית העמותה תבור שאן חרוד 2009 במרכז: לבאי אסלאן, המצטיין, יחד עם צוות ההנהלה סנו - מפעלי ברונוס והחברה הדרומית לשיווק 2009 המצטיינת, נינה קנישמן בצוותא עם ברונו לנדסברג ימין ואלכס לנדסברג כמיפל 2009 מלכה שווביש, המצטיינת יחד עם ניר שי, מנכ"ל חטיבת הלוגיסטיקה וההפצה בית בלב 2009 מצטיינות בית בלב עמידר 2009 מצטייני הזהב של "עמידר" בצוותא עם מנהלי החברה עיריית חיפה 2009 חיה ניצני, המצטיינת בעת קבלת תעודת ההוקרה מידי עשור לוין, נציג ידיעות אחרונות ויונה יהב, ראש העירייה אל על נתיבי אוויר לישראל 2009 שמחה בוקרא, המצטיינת יחד עם מנהלי החברה מנועי בית שמש 2009 מצטייני מנועי בית שמש יחד עם המנכ"ל אבנר שחם מועצה מקומית כפר ברא 2009 ראש המועצה, מחמוד עאסי יחד עם המצטיינת סחר עאסי עיריית נשר 2009 דוד עמר, ראש עיריית נשר יחד עם חנית אלדדי המצטיינת ויזרע יצחק - קוממיות לארצנו 2009 המצטיינת, שרי סעדון יחד עם ידידיה צוריאל, מנכ"ל בית האבות רבגון - דפוס ואריזות 2009 מימין: דוד ברזילי , יו"ר המפעל בהענקת תעודת ההצטיינות לרפי סימנטוב קבוצת אלקטרה 2009 מימין:איתמר דויטשר, מנכ"ל קבוצת אלקטרה יחד עם מוריס דבורה "העובד המצטיין" ובנוכחות עמי כהן מנכ"ל אלקטרה מיזוג אויר דור כימיקלים 2009 מימין:חיים רוזנבאום, המנכ"ל, לב בדה "העובד המצטיין" וגיל דנקנר יו"ר דור כימיקלים - דור פילם דור פילם 2009 מימין: ציון יונה , המצטיין יחד עם גיל דנקנר יו"ר דור פילם - דור כימיקלים עיריית רמלה 2009 מימין: מריאלה צרפתי המצטיינת יחד עם ראש העירייה ומנהלת כ"א התיאטרון הלאומי "הבימה" 2009 במרכז: יורק אורוושר המצטיין יחד עם מנכ"לי "הבימה" הגיחון תאגיד המים וביוב ירושלים 2009 המצטיינים: צדוק שלום וסיגל קמחי שטראוס - קפה עלית, לוד 2009 במרכז:המצטיין יוסי גלוזמן יחד עם חברי ההנהלה עיריית פתח תקווה 2009 המצטיינים יחד עם ראש העירייה ונציגי העירייה דנאל אדיר יהושע 2009 מימין: ענבר גז שמואל בחברת חברי ההנהלה מקסימה - המרכז להפרדת אוויר 2009 מימין: "העובד המצטיין" אסף קדראי והמנכ"ל אלון תבור מכללת בית ברל 2009 במרכז: "העובדת המצטיינת" הדס בלומנקרנץ בחברת חברי ההנהלה חברת נמל אשדוד 2009 הטובים ביותר בצילום חגיגי יחד עם ראש העיר ד"ר יחיאל לסרי סנו פרופשיונל 2009 המצטיינת, רינה סדי יחד עם מנכ"ל החברה, רפי פופלבסקי מימין והסמנכ"ל, גיל ברגר טבע - תעשיות פרומצבטיות 2009 דוריס ענבר, המצטיינת יחד עם שלמה ינאי, מנכ"ל טבע צל"ש השר 2009 שר הפנים, אלי ישי יחד עם המצטיין, ניסים עזרא עזר מציון מלון גנים ים המלח 2009 במרכז: המצטיינת, איריס פיאלקו יחד עם מנכ"ל המלון, אפרים שלח מנהלת משאבי אנוש, טליה לב מגן דוד אדום 2009 מימין: המצטיין, אורי אוחיון בעת הענקת תעודת ההצטיינות מידי מנכ"ל מד"א, אלי בין בית ספר טכנולוגי - עמל בן עמי 2009 במרכז: מנהל התיכון, ד"ר צבי אברמוביץ, מימין יובל אפטקר שמאל שמואל מקרו המצטיינים יחד עם צוות ביה"ס, המעסיקים ובני המשפחות עזר מציון 2009 מימין: שרה טופר, מנהלת אגף סיעוד וזהבה שוורץ, מנהלת סניף ת"א מעניקות את תעודת ההצטיינות לניסים עזרא משרד החקלאות ופיתוח הכפר 2009 משמאל: מנכ"ל משרד החקלאות, יוסי ישי מעניק את תעודת ההצטיינות לד"ר אחמד נאסר עיריית חולון 2010 משמאל:סמנכ"ל תפעול ומינהלה, גדעון גבאי בצוותא עם מנכ"לית העירייה, חנה הרצמן, ראש העיר, מוטי ששון ומ"מ ראש העיר יאיר טאו מעניקים בכבוד והערכה את אות ההצטיינות לחיים כהן מטה "העובד המצטיין" רח' נח מוזס 1, ת
מוסכים בתל אביב
שטראוס - מקס ברנר 2014 אוחזת בתעודה המצטיינת נטשה שולמן בצוותא עם חברי ההנהלה רכבת ישראל 2014 מימין: יו"ר ועד עובדים ניקה שימחוביץ , סמנכ"ל משא"ן ולוגיסטיקה ירון הדרי, מצטיין חטיבת תשתיות יוחאי איינהו, סמנכ"ל תשתיות שלומי איתן, מנכ"ל הרכבת בעז צפריר מקורות - חברת המים הלאומית 2015 מימין: יו"ר איגוד העובדים אילן הללי, סגנית מנהלת מרחב הצפון רחלי ברזילי, המצטיין עימאד ריזאק ורעייתו רונה, מ"מ סמנכ"ל לארגון ומינהל יוסי שמעוני עיריית נתניה 2017 משמאל ראש העיר נתניה מרים איכר פיירברג מעניקה את אות ההצטיינות לקלרה חן עיריית קריית ביאליק 2017 משמאל ראש העיר אלי דוקורסקי מעניק את התעודה למצטיין משה אמויאל מרכז מיחא 2014 מימין לשמאל:יו"ר ועד המנהל של העמותה - ד"ר ורה קורין שפיר, המצטיינת - לוי מלכי לוסי ומנכ"ל מרכז מיחא - בועז הרמן יפאורה תבורי 2014 מימין לשמאל: מצטייני יפאורה תבורי לשנת 2014 - ענת כץ, סיון גלזר, אולג חורושונוב, חן אוחיון, עוז רטה ולילך קרוש
ארתור
יושבות סינטה פרילוצקי, טלי טייאר, רעיה בן יוסף, נורית ביטון עיריית תל אביב - יפו 2013 ראש העיר רון חולדאי יחד עם מצטייני העיר והמכובדים מועצה מקומית בית אריה עופרים 2013 משמאל: ראש המועצה אבי נעים, המצטיין שרון אלפסי, גזבר ומזכיר המועצה גיל ליטוב מועצה מקומית קצרין 2013 משמאל: מנהל מחלקת החינוך צבי בודניימר מעניק את תעודת ההצטיינות ליעל עזרן עיריית חיפה 2013 ראש העיר, יונה יהב מעניק את תעודת ההצטיינות לקטי מנשה נציבות שירות המדינה 2013 משמאל: שרת המשפטים ציפי לבני יחד עם נציב שירות המדינה משה דיין מעניקים את תעודת ההצטיינות לעבדאללה חטיב מנועי בית - שמש 2013 משמאל: המנכ"ל אבנר שחם מעניק את תעודת ההצטיינות לדניאל יחזקאל ארגון עובדי צה"ל 2013 הרמטכ"ל, רב אלוף בני גנץ בצוותא עם 18 העובדים המצטיינים שטראוס - מקס ברנר 2013 במרכז: המצטיינת ילנה מטבייב יחד עם מנהלת משא"ב איריס גלבוע, ומנהל המפעל אמיר דבורה חברת מקורות 2014 מצטייני חברת מקורות מגן דוד אדום בישראל 2014 משמאל: אלי בין מנכ"ל מד"א מעניק את תעוד ההצטיינות למשה מוסקוביץ' בית ספר טכנולוגי עמל בן עמי 2014 מימין למעלה: נתן בר גיל מנהל מוסך "הרץ", רמי לחמי אחראי מכונות רכב בסיס 6920, ראובן פטל מחנך, ד"ר צבי אברמוביץ' מנהל ביה"ס, והמצטיינים דין מלמד, אלכסיי רוטמן ויובל הלל, לימור כהן מפקדת הסדנא 6920, ושרי אליהו רכזת תעסוקתית רשות שמורות הטבע והגנים הלאומיים 2015 מימין: המנכ"ל שאול גולדשטיין ולצידו המצטיין יותם רותם טקס "אות הנשיא" 2011 במרכז: יו"ר הכנסת, ח"כ ראובן רובי ריבלין והמצטיינים אורנה טאוס הכפר הירוק וניר סלע רפא"ל - מערכות לחימה מתקדמות מרכז רפואי רעות 2012 מנהל המרכז הרפואי, ד"ר ניסים אוחנה מעניק את תעודת ההצטיינות להיבה טוויל עיריית רמלה 2012 משמאל: ראש העיר, יואל לביא המצטיין, רחמים בוארון ומנהל מחלקת האחזקה, פנחס קינדה טבע תעשיות פרמצבטיות 2012 הטובות והטובים יחד עם מנהלת משא"ב טבע ישראל, אילנה פחימא, סמנכ"ל משא"ב ואינטגרציה, איקה אברבנאל ונשיא ומנכ"ל טבע, ג'רמי לוין משרד התעשייה, המסחר והתעסוקה 2011 המצטיין, וליד מנסור גאה בתעודת ההצטיינות לשנת 2011
ג 2015 מימין: יו"ר ועד העובדים יאיר בשארי, המצטיין דסטה דגס, ומנכ"ל קניאל ליאור ימיני משרד האוצר 2015 מימין: עמנואל פרומוביץ, איציק סימוני, רומן בירגזלץ, נעמה שואן, מנכ"ל משרד האוצר- שי באב"ד, איריס בודוקוב, רינת אבישר, אורנה בן יעיש י שרותי רכב תל אביב -יפו עציון גבר 6 03-6828411 מלמד יוסף י
מימין:מנכ"ל המשרד, שרון קדמי, המצטיין, שר התמ"ת, שלום שמחון ועורך ידיעות ירושלים, גד ליאור מועצה מקומית בית אריה עופרים 2012 במרכז מימין : ראש המועצה, אבי נעים מעניק את תעודת ההצטיינות ליהונתן כתבן בחברת חברי המועצה מקורות - חברת המים הלאומית 2012 הטובים והטובות של מקורות כתית 2012 מימין: מנכ"ל אלעל, אליעזר שקדי יחד עם מנכ"ל כתית, יעקב בסיחס מעניקים את תעודת ההצטיינות לרחלי רובין משדן - תחבורה והיסעים 2012 מימין: סמנכ"ל תפעול-רון רפאלי, סמנכ"ל מכירות-סוכר יששכר,נהג מצטיין-דני נדב יו"ר משדן- מצליח קזיס,מנכ"ל משדן-דודו גאליס, נהג מצטיין- עודד ליאור מי כרמל תאגיד 2012 מימין:מהנדס התאגיד ומנהל חט' הנדסה, סתיו אברהם, המצטיין, חג'יר סאבר, מנכ"ל התאגיד, נור אלדן, ומנהל תחנות שאיבה אלי אברהם קבוצת בל 2012 במרכז: המצטיין, סלמאן קיעאן מקבל את תעודת ההצטיינות מידי מנהלת משא"ב, תמי שחף גרשפלד ומנכ"ל הקבוצה, רן גרשפלד אימג'סטור מערכות 2012 מימין:מנכ"ל החברה, אפרים רייך יחד עם המצטיינים יאיר סויסה, ברכי רוזנברג, אילה רובינפלד עיריית אשקלון 2012 במרכז: ראש העיר, בני וקנין יחד עם הטובות והטובים של העירייה דורות בנגב - בית סיעודי 2012 מימין: אחות ראשית, אפרת גיל, מנכ"ל דורות בנגב, יצחק דנינו, המצטיינת נטשה פופיטייב וגריאטר מחוז דרום, ד"ר אבנר שחר פרסונה אינטרנשיונל ישראל 2012 מימין: יו"ר ועד העובדים, פיני ברטפלד, סמנכ"ל איכות, ליזה פן, המצטיינת דוינה פאלאדה והמנכ"ל, נועם להב עיריית קרית ביאליק 2012 משמאל: ראש העיר, אלי דוקורסקי מעניק את תעודת ההצטיינות לעופר אלביליה דור כימיקלים 2012 מימין:יו"ר דור כימיקלים ופילם, גיל דנקנר, מנהלת משא"ב, ענת חלימי, המצטיין פימה מישייב ומנכ"ל דור כימיקלים, חיים רוזנבאום דוקרט אוורגרין אריזות 2012 מימין: מנכ"ל החברה, אבשלום בן דוד מעניק את תעודת ההצטיינות לסאלח דיראוי מלון "לאונרדו פלאז'ה" ים המלח 2012 במרכז: המצטיין, חאלד בוקאעי יחד עם מנהלת משאבי אנוש, רותם אשטמקר ומנהל המלון, אברהם עמר ברימאג שירות 2012 המצטיין, פרדי זדה יפאורה תבורי 2012 מצטייני יפאורה תבורי מימין אידה שוורצמן, עמי סבן, יואל מיימון, שרית אלקובי, שירלי כחלון, שלומי סולימן, ואלה ברדונו החברה למתנ"סים - מחוז חיפה והעמקים 2012 מימין: המצטיינת, סמיה דיאב מקבלת את תעודת ההצטיינות מידי מנהל רשת המתנ"סים ליאו בק חיפה, יואב יגול, מנכ"ל החברה למתנ"סים, איתן מזרחי ונציג ידיעות אחרונות, ליאור אל חי עיריית בת - ים 2012 במרכז: ראש העיר, שלומי לחיאני מעניק את אות ההצטיינות לרינת גבאי בצוותא עם חברי העירייה עזר מציון 2012 משמאל: עו"ס מנהלת מרכז ההדרכה אורית רז, המצטיינת בטי יעקב והעו"ס ליאל ז'אן עמידר 2012 מצטייני הזהב של עמידר סנו מפעלי ברונוס והחברה הדרומית לשיווק 2012 הטובות והטובים שבסנו מפעיל 2012 מימין: מאיר אכמן - מנהל אגף כספים, רז דרבי - המנכ"ל הנכנס, אתי פורת — המצטיינת,ומור בלפור - המנכ"ל היוצא חברת נמל חיפה 2012 הטובות והטובים שבנמל עיריית חיפה 2012 מימין: ראש העיר, יונה יהב יחד עם המצטיינת ליה יוסף ונציג ידיעות אחרונות, עשור לוין ש ד 1995 תל אביב -יפו נירים 8 03-5370560 הולנדר דני רם -קור תל אביב -יפו דרך בן צבי 98 03-6827171 חלימה רפי ש

ד 57477 03-5376557 אליהו יהושע אלקריף מרים צמיגי יפו מוסך השע תל אביב -יפו נחום גולדמן 9 03-6829445 שמש אלי אמנון כהן זאדה תל אביב -יפו אפק 5 03-6821402 אלמוג אלי אסקרוב חיים מוסך אמיר תל אביב -יפו סלמה 38 03-6825634 אסקרוב חיים ב.

ארתור
מרכז שרות פחחות ארצי תל אביב -יפו מעבר יבוק 10 03-5796824 דהאן סימון סבג אברהם מוסך הנציב תל אביב -יפו רבניצקי 10, ת
העובד המצטיין
התקשרו וקבלו את השירות המירבי
העובד המצטיין
שרותי רכב מוטי בנטולילה תל אביב -יפו בן אביגדור 13 03-5616178 רוזנבלט יהונתן מדיאל רונן מוסך בן יהודה תל אביב -יפו אנילביץ 38 03-6886293 מדיאל רונן מוחמד אבו סף מוסך מחרוזת תל אביב -יפו מחרוזת 35 050-4251000 אלי מועלם מוחמד עלי דסוקי מוסך דסוקי תל אביב -יפו אשדוד 3 03-6830863 דסוקי מוחמד מוטורוני לפיד תל אביב -יפו ראם 6 03-5621104 סמן טוב יהודה מוטי בן בסט תיקוני רנו תל אביב -יפו אליזבת ברגנר 13 רח' 3280 03-6820804 מוטי בן בסט מומו פרונט תל אביב -יפו טברסקי 11 03-5620706 בן נפשי ניסן מוסך אבי צלח שרותי רכב תל אביב -יפו שונצינו 15 03-6877439 הררי מאיר מוסך אדמירל תל אביב -יפו הרב מבכרך 11 03-6835687 זלאיט לירון מוסך אורן את חנן תל אביב -יפו ריבל 31 03-6873767 חנן טל מוסך אמ הדרך ו
קריית החינוך גבעת וושינגטון 2014 מימין לשמאל ומלמעלה למטה: המצטיין - דודי הבארי, המצטיין - ינון פרחי, יו"ר ההנהלה - בנצי דל, מנהל קריית החינוך - יקי סעדה, המצטיינת - דנסה אברה, המצטיינת - איילת לסלוי, המצטיינת - עליזה סבן, המצטיינת - בת שבע הרוש, המצטיינת - יהודית אסרף והמצטיינת - תהילה גרמה דכה 2011 תל אביב -יפו קיבוץ גלויות 4 03-5181396 רובין אלדו מוסך יואל את מוטי תל אביב -יפו מיקוניס 4 03-6874559 אברהם יואל מוסך ישראל טולמסוב תל אביב -יפו נתן פנץ 14 077-7660203 ישראל טולמסוב מוסך לודן בהנהלת איתן ויוסי תל אביב -יפו בית אלפא 2 03-6240434 מדחיאן יוסי מוסך ליטל 2008 תל אביב -יפו אחים מסלאויטה 5 03-5622072 מדינה יהודה מוסך מ
גבע שרותי רכב תל אביב -יפו תושיה 24 03-5621883 ברון יוסף מ מועצה אזורית לב השרון 2015 משמאל: ראש המועצה עמיר ריטוב מעניק את תעודת ההצטיינות לשושנה שושי דוד כתית 2015 מימין: סמנכ"ל למשאבי אנוש מינהל והדרכה חנן מטסרו, מנכ"ל יעקב בסיחס, המצטיין דוד נגאוקר, מנכ"ל אל על דוד מימון, ויו"ר ועד עובדי אל על שרון בן יצחק עיריית רמלה 2015 מימין: מנכ"ל העירייה עופר תודר, מנהל משא"ב עמית שפירא, ראש צוות ברווחה גלית יוסף, המצטיינת עופרה אנשל, פקידת סעד לחוק נוער גליה גיל, מנהלת מח' רווחה אילנה שנבל, ראש העיר יואל לביא, ויו"ר ועד העובדים שלום אליהו כבירן 2017 משמאל: ירון וינגורדוב המנכ"ל מעניק את תעודת ההצטיינות לישי יפת קניאל תעשיות א

מוטורס תל אביב -יפו חבר לאומים 16 077-5161316 מוסא סאלח סמיר אברהים מוסך סיכת התחנה תל אביב -יפו ישראל מסלנט 46 03-6885799 אברהים סמיר סעד יצחק מוסך שמשון תל אביב -יפו שדרות המעפילים 2 03-5373033 צפאני צבי סקסיק הני מוסך יפו למכונאות תל אביב -יפו שלמה 12 03-6819364 סקסיק האני עאטף עיסא מוסך יסמין תל אביב -יפו פאול קור 15 053-7294224 חנוכה שאול עבדאלגני רמזי -מוסך רר אי אם גי תל אביב -יפו עמק ברכה 8 03-5356443 עבדאלגני רמזי עבדללה דריעי מוסך אחים דריעי תל אביב -יפו חבר הלאומים 29 03-5182459 אדריעי עבדללה עבוד ג'ורג' מוסך עבוד תל אביב -יפו רח נתן פנץ 4 03-6838062 עבוד תאמר עודד ירון מוסך ירון תל אביב -יפו ת.

11
העובד המצטיין
ד 89 תל אביב -יפו גנוסר 4 נחלת יצחק 03-6919025 מזרחי שלמה מרכז שירות תושיה תל אביב -יפו אחים מסלויטה 10 03-5616825 טבח יניב משה מרכז שרות 10 תל אביב -יפו עציון גבר 5 03-5183888 זרחיה ניסים מרכז שרות השניים תל אביב תל אביב -יפו ישראל מסלנט 52 03-5373756 רנד יואל מרכז שרות קיה יפו - רכטמן תל אביב -יפו שניצלר 22, סניף 22 03-6818118 רכטמן אריאל מרכז שרות תושיה תל אביב -יפו מיטב 9 03-5621530 טבח צבי מרצדס די
מוסכים בתל אביב
נציגי המפעלים ומוסדות יוזמנו לבית ידיעות אחרונות בראשל"צ לחוות דעתם
העובד המצטיין
ד 5097 03-6821782 סיאנוב אנדרי רובין כדורי מוסך כדורי תל אביב -יפו שניצלר 4 03-6823732 רובין כדורי ריינהורן את הופמן מוסך שמעון תל אביב -יפו עלית הנוער 46 03-6953355 נחום עמוס רכב דוד מוסכים ש